Proč mají zlotokopky úspěch ?

Následující text je mírně řečeno cynickým exkurzem do myšlenkového pozadí finančně motivovaného soužití imaginárního pána (neviděl jsem) a slečny, tu jsem viděl a hlavně slyšel, nešlo ji neslyšet, bohužel…  Celé je to domyšleno tak aby mi „to logicky dávalo smysl“. Pletu se ?

Nedávno jsem v kavárně slyšel debatu dvou dam. No prostě asi se jim říká zlatokopky;) a stále mi to nějak nejde z hlavy. Ne že bych chtěl přepisovat jejich verbalizaci „problému jak dostat novou audinku“ a co všechno „pro to budou muset chuděrky udělat“. To je samozřejmě jejich boj, leccos mě dost překvapilo ač jsem si o sobě myslel, že jsem měl pestré mládí, ale není po 10 večer.;)

Merito toho co mi nejde z hlavy je dlouhodobá bilance. Co tím myslím ?

No řekněme, že se člověk ožení po nějaké době vztahu, zralé úvaze a tak vůbec. Předpokladem tedy je, že se nežení se slečnou po půlroční bláznivé zamilovanosti. Je tedy schopen relativně rozumně posoudit co mu vztah přináší a jak je v něm spokojen, zda v něm vidí perspektivu a tak vůbec;)

Mňo a tady mi nějak uniká jak vlastně taková zlatokopka zblbne dotyčného „soudruha“ . Chápu, že to jistě půjde první rok dva. No dotyčné dámy bych zařadil do kategorie „zralá třicátnice“. Véééééélmi  dobře ví co chce a nedá pokoj dokud to nedostane.
Kdo je tedy její partner a jakým způsobem se mu v hlavě otáčejí kolečka? Jak to sakra, že mu není jasné, že tahle hezká pijavice přisátá na jeho jistě tučné bankovní konto, tedy nepřímo;) Si ho hýčká jen a právě pro ně ? Nebo se ve svých předpokladech pletu?

Je možné, že boreček (či starší pán) to ví a bere to jako dobře zaplacenou protislužbu ? Kam se poděl hluboký vztah založený na společných hodnotách. Přebijou hluboké, podle všeho, předstírané sexuální orgie zdravý rozum i po dobu delší než je poslední orgazmus? No asi jo jinak by slečna tak vehementně nesháněla druhou do trojky;)

No tak jo, jsou chvíle kdy začínám být hodně cynický , obzvláště když slyším jak dokážou být některé „praktické“.

Přesto je to spousta otazníků co musí dotyčnému pánovi probíhat v hlavě.

Není to trochu protiváha neustálého stěžování dam po 30. „Na toho hajzla “ co ji, v horším případě s dětma. Opustil „kvůli takové….“. No dobře netřeba zacházet do vulgarit hrubšího zrna. Však jste to jistě slyšeli z první ruky, rozvodovost je v čr u 50% jestli si to dobře pamatuju.

Na počátku vztahu možná obě do „loveného subjektu“ investovali stejné množství energie, citu… ? Zatímco „běžná žena“ tuto „investici “ podstoupila pro dlouhodobý vztah ve jménu rodiny a dítek.

Zlatokopka možná raději pro drahou dovolenou do nějaké „atraktivní destinace“ odkud budou její fotky v bikinách závidět „její kamarádky“ a novou audinku? Nebo to berou jako běžný benefit ?

Ok dva přístupy.

Zatímco zlatokopka stupňuje intenzitu a frekvenci sexu pro stále novější audinky . To víte po třech letech nejpozději už je ojetá no a je novej model s tou báječnou bílou kůží a …

Druhá žena počala dítka a začala je s manželem v naší hektické době vychovávat. Její pozornost manželovi logicky poklesne s četností nočního vstávání k dítkům její únavou a z ní plynoucí „nepotřebou dalšího sexuálního vyžití“. No on manžel co musí splácet hypotéku a makat jak šroub už taky tolik „pozornosti nepotřebuje“.

Postel, tedy pokud ji nezahřívají dítka, vychládá. Boreček to buď dává, nebo se začne rozhlížet jinde. S přibývajícím věkem a druhou mízou se i zvyšuje pravděpodobnost, že dotyčná bude zlatokopkou, neb jaké jiné vlastně mají zájem o zajištěné pány 45+ ? Nebo mají ?

Jak často se mění „zlatokopky“, rychleji než audinky po 3 letech ? No máš li potřebu stále nových a „atraktivních slečen“ začínám si myslet, že ten operativní leasing, se nerozmáhá jen tak pro nic za nic;)

————————

Nějak mi to vrtá v hlavě obzvláště v poslední době kdy si jeden nejmenovaný kolega v 48letech k manželce dvoum dítkům našel 25letou milenku. Tak asi se to stává no. No bohužel místo druhé mízy přišel první infarkt. Pešek? Daň za hektickou dobu? Nebo je infarkt, tedy roztržení  srdečního svalu fyziologický přepis roztržení se do dvou vztahů? Z nichž se každá z nich snaží urvat půlku;) Už jsem zase cynický.

Nevím odborné publikace se na infarkt dívají jako na fyziologický fakt přičemž se cituje především špatná životospráva, nedostatek pohybu a genetické predispozice. Hmm no něco na tom bude, neb znám i takové, kteří by podle výše uvedené úvahy měli srdeční pumpu fragmentovanou i na podstatně větší počet dílků;) A přesto nemají, tedy aspoň zatím ne.
Zdá se mi, že to asi tak přímočaré a jednoduché nebude.

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď