Velký bratr

Zkouším koncept „nové služby“  s pracovním názvem „Velký bratr“. Její podstatou je pomoc při tvorbě vlastnoručně dělaného nábytku z masivního dřeva – spárovky. Tak jak ji popisuji na stránkách v sekci „Dřevo“.

Idea je následující:

Vy chcete nábytek z rozumnějšího a trvanlivějšího materiálu než je „lamino“ a chcete ho pěkný a za rozumné peníze. Na trhu buď není, nebo za peníze jež nejste ochotni (schopni zaplatit).

Cesta k tomuto cíli vede přez asistovanou samovýrobu. Každý potřebuje jinou míru asistence. Někomu stačí rada a drobné „nakopnutí“ správným směrem. Jiný potřebuje pomoct nařezat materiál a vysvětlit jak ho smontovat, třeba i co nejjednodušeji.

Někdo potřebuje zvolit správnou povrchovou úpravu.

S tím vším Vám mohu pomoci.

Samozřejmě se budeme muset dohodnout na kompenzaci za čas a ošupné nástrojů. Má to být služba nikoli charita;)

Proto než použijete kontaktní formulář, mějte nachystanou představu projektu, nejen ve formě plánku na papíře, ale i cenové kalkulace materiálu. Rozdíl mezi „vysněným kouskem nábytku“ za cenu jež nechcete akceptovat je jen Váš čas – práce. 😉

Výsledná radost a spokojenost z vyrobeného nábytku – k nezaplacení. Navíc na takovéhle práci můžete vyrůst a třeba i najít směr toho co Vás bude bavit;)

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď